covid_19
W tym roku kandydaci na studia znacznie wcześniej niż dotychczas będą mogli poznać Uczelnię i zapytać o wszystko, co jest związane ze studiami na naszej Akademii. Zapraszamy na Zimowe Drzwi Otwarte online już 30 stycznia br. Początek godz. 12.00. Czego będzie można się dowiedzieć?

Głos podczas wydarzenia oddamy przede wszystkim naszym studentom, którzy opowiedzą o Akademii, tajnikach studiowania, motywacjach przy wyborze kierunków i wrażeniach z życia studenckiego. Uczestnicy dowiedzą się także, jak przebiegają letnie i zimowe obozy sportowe, dlaczego warto korzystać z programu wymian zagranicznych Erasmus+ oraz jakie sekcje sportowe i koła naukowe działają w AWF.

Przedstawicielka Biura Rekrutacji opowie o samym procesie rekrutacji, jak się do niego przygotować i o czym pamiętać, żeby przebiegł w terminie, bez stresu i problemów. Przez cały czas trwania wydarzenia uczestnicy będą mogli zadawać pytania na czacie. Następnie w sesji Q&A odpowiedzą na nie przedstawiciele Akademii.

Po pytaniach od uczestników odbędzie się warsztat dla maturzystów i kandydatów dotyczący życiowych wyborów i podejmowania decyzji. Poprowadzi go uczelniany doradca ds. kariery.

Zimowe Drzwi Otwarte online rozpoczną się o godz. 12.00 w sobotę – 30 stycznia br. – na platformie ZOOM. Na wydarzenie obowiązują zapisy: link – na adres mailowy podany prze rejestracji zostanie wysłany link do spotkania na ZOOMie.

Najnowsze informacje dostępne są na wydarzeniu na portalu Facebook: link

Gorąco zapraszamy i zachęcamy do udziału!