baner_www_wf baner_www_diet baner_www_fizjo

W poniedziałek, 29 czerwca br. w Zielonej Górze odbędą się długo wyczekiwane Lubuskie Igrzyska Studentów AZS w Siatkówce Plażowej. Żeńskie i męskie reprezentacje zawalczą o prawo gry w Akademickich Mistrzostwach Polski. Chętnych do wzięcia udziału w zawodach prosimy o przesłanie zgłoszeń do 24.06.2020 r.

Warto zaznaczyć, że Uczestnicy turnieju nie wnoszą żadnych opłat. Organizator zapewnia również posiłek oraz wodę dla wszystkich uczestników. Koszty dojazdu drużyn z Gorzowa Wielkoplskiego ponosi Lubuska Organizacja Środowiskowa AZS.

Lubuskie Igrzyska Studentów AZS w Siatkówce Plażowej odbędą się 29.06.2020r. (poniedziałek) o godz. 12.00 na boisku Liceum nr 6 w Zielonej Górze, ul. Św. Cyryla i Metodego 9.

Zgłoszenie do zawodów należy przesłać do 24.06.2020:
dr Łukasz Lamcha: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel: 609698897

Komunikat organizacyjny: link