baner_www_wf baner_www_diet baner_www_fizjo

Egzaminy licencjackie i magisterskie na kierunkach dietetyka, fizjoterapia i wychowanie fizyczne już za nami. Odbyły się stacjonarnie, choć z zachowaniem reżimu sanitarnego… maseczki, rękawiczki, sale dezynfekowane co pewien czas. Jednak spotkanie z naszymi studentami po prostu bezcenne.

Członkowie Komisji egzaminacyjnych zgodnie podkreślali, że tegoroczni dyplomanci byli wyjątkowo dobrze przygotowani i z wielką przyjemnością mogli posłuchać ich merytorycznych i kompetentnych odpowiedzi. I tu refleksja, że tęsknią do takiej formy współpracy ze studentami, bo nic nie jest w stanie zastąpić prawdziwej, osobistej relacji mistrz-uczeń.

Naszym drogim absolwentom gratulujemy uzyskania tytułów zawodowych licencjata i magistra. Życzymy spełnienia zawodowych marzeń i dużo szczęścia.